LG na sajmu IFA 2018 predstavlja unaprijeđene modele sustava za njegu odjeće
Zagreb, 16. kolovoza 2018.
LG na sajmu IFA 2018 predstavlja unaprijeđene modele sustava za njegu odjeće
Dvije nove verzije modela Styler postavit će nove standarde na području umjetne inteligencije i dizajna
LG Electronics (LG) će na sajmu IFA 2018 predstaviti unaprijeđene modele svog revolucionarnog sustava za njegu odjeće Styler. Modeli Styler ThinQ i Styler Mirrored Glass Door imaju jedinstvene značajke koje pružaju ugodnije korisničko iskustvo te čuvaju odjeću čišćom i elegantnijom. Modelom Styler ThinQ moguće je upravljati glasovnim naredbama, dok je model Styler Mirrored Glass Door osmišljen da maksimalno poveća funkcionalnost u domu.
Oba modela imaju iznimne performanse i naprednu tehnologiju izvornog modela. Također, posjeduju značajku TrueSteam™ uz pomoć koje održavaju odjeću čistom, svakodnevno eliminirajući više od 99,9 posto klica i bakterija. Za uklanjanje blagih nabora i neugodnih mirisa tu je pomična vješalica, dok funkcija Pants Crease Care eliminira jače nabore i oštre crte na odjeći. Tu je i značajka Gentle Dry, zahvaljujući kojoj LG Styler brže i nježnije suši osjetljive tkanine.

S ugrađenom LG-evom platformom za umjetnu inteligenciju DeepThinQ, Styler ThinQ omogućava veću kontrolu putem glasovnih naredbi – samo kažete „bok LG“ i on se aktivira. Osim uključivanja i isključivanja, glasovnom naredbom moguće je odabrati i pokrenuti ciklus čišćenja, provjeriti je li sve u redu ili čak dobiti preporuku o najboljem programu rada.
LG Styler Mirrored Glass Door svojim se elegantnim dizajnom, funkcionalnošću i učinkovitošću uklapa u svaki dom. Ovaj lijepo dizajnirani proizvod ima praktična zrcalna vrata koja nadopunjuju bilo koji namještaj, a uz to jednako dobro održava i čisti odjeću kao i Styler ThinQ.

„LG je ponosan što prednjači u razvoju sustava za njegu odjeće, a najbolji primjer su modeli Styler, opremljeni naprednim tehnologijama koje je prvi razvio upravo LG“, rekao je Song Dae-hyun, predsjednik tvrtki LG Electronics i Home Appliance & Air Solution. „LG će i dalje unapređivati korisničko iskustvo i isporučivati cjelovita rješenja s novim značajkama i tehnologijama.“
Posjetitelji LG-evog izložbenog prostora na sajmu IFA moći će od 31. kolovoza do 5. rujna u dvorani 18 kompleksa MESSE Berlin vidjeti proširenu liniju modela Styler te druge inovacije za dom i kućanstvo.


